Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: File name
he: שם קובץ

en: Confirmation
he: אישור

en: File settings
he: הגדרות קובץ

en: Webform
he: טופס - Webform

en: File download
he: הורדת קבצים
