Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: File name
pt: Nome do ficheiro

en: Confirmation
pt: Confirmação

en: File settings
pt: Configurações de ficheiro

en: Webform
pt: Formulário

en: File download
pt: Descarregar ficheiro
