Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: File name
es: Nombre de archivo

en: Confirmation
es: Confirmación

en: File settings
es: Opciones de archivo

en: File download
es: Descarga de archivo

en: The URL %url is not valid.
es: La URL %url no es válida.
