Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: File name
fa: نام فایل

en: Confirmation
fa: تایید

en: File settings
fa: تنظیمات پرونده

en: Webform
fa: فرم ساز

en: File download
fa: دریافت فایل
