Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: File settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Webform
nl: Formulier

en: File download
nl: Bestand downloaden

en: The URL %url is not valid.
nl: De URL %url is ongeldig.

en: URL/path
nl: URL/pad

en: Make sure the attachment URL/Path is publicly accessible. The attachment's URL/path will never be displayed to end users.
nl: Zorg ervoor dat de URL van de bijlage openbaar toegankelijk is. De URL van de bijlage wordt nooit getoond aan eindgebruikers.

en: The URL <a href=":url">@url</a> is not available.
nl: De URL <a href=":url">@url</a> is niet beschikbaar.
