Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: File name
ru: Имя файла

en: Confirmation
ru: Подтверждение

en: File settings
ru: Настройки файла

en: Webform
ru: Веб-форма

en: File download
ru: Скачивание файла

en: The URL %url is not valid.
ru: URL %url не корректный.
