Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: File name
fr: Nom du fichier

en: File settings
fr: Paramètres des fichiers

en: File download
fr: Téléchargement de fichier

en: File content
fr: Contenu du fichier

en: The URL %url is not valid.
fr: L'URL %url n'est pas valide.

en: URL/path
fr: URL / chemin

en: The URL <a href=":url">@url</a> is not available.
fr: L'URL <a href=":url">@url</a> n'est pas disponible.
