Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: File settings
ca: Paràmetres de fitxer

en: Webform
ca: Formulari web

en: File download
ca: Descarregar arxiu

en: The URL %url is not valid.
ca: La URL %url no és vàlida.
