Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: File name
da: Filnavn

en: Confirmation
da: Bekræftelse

en: File settings
da: Fil-indstillinger

en: Webform
da: Webformular

en: File download
da: Fil download

en: The URL %url is not valid.
da: URLen %url er ikke gyldig.
