Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: File settings
fi: Tiedostoasetukset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: File download
fi: Tiedoston lataus

en: The URL %url is not valid.
fi: URL %url ei ole kelvollinen.
