Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: File name
hu: Fájlnév

en: Confirmation
hu: Megerősítés

en: File settings
hu: Fájl beállítások

en: Webform
hu: Űrlap

en: File download
hu: Fájl letöltés

en: File content
hu: Fájltartalom

en: The URL %url is not valid.
hu: %url érvénytelen webcím.
