Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Webform
lt: Web forma

en: File download
lt: Failų atsisiuntimas

en: The URL %url is not valid.
lt: URL %url negaliojantis.
