Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: File name
sv: Filnamn

en: File settings
sv: Inställningar för filer

en: Webform
sv: Webbformulär

en: File download
sv: Nedladdning av fil

en: The URL %url is not valid.
sv: URL:en %url är inte giltig.
