Webform Confirmation File (8.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: File name
uk: Назва файла

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: File settings
uk: Властивості файла

en: Webform
uk: Вебформа

en: File download
uk: Завантаження файла

en: The URL %url is not valid.
uk: URL %url є неприпустимим.

en: File source
uk: Файлове джерело

en: Provides a webform handler that streams the contents of a file to a user after completing a webform.
uk: Надає обробник вебформи, який передає вміст файлу користувачеві після заповнення вебформи.

en: Webform Confirmation File
uk: Вебформа: Файл підтвердження

en: URL/path
uk: URL/шлях

en: Make sure the attachment URL/Path is publicly accessible. The attachment's URL/path will never be displayed to end users.
uk: Переконайтеся, що URL/шлях вкладення є загальнодоступним. URL-адреса/шлях до вкладення ніколи не відображатиметься кінцевим користувачам.

en: The URL <a href=":url">@url</a> is not available.
uk: URL <a href=":url">@url</a> недоступний.
