Webform Content Creator (2.0.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Title
no: Yvirskrift

en: Delete
no: Strika

en: Type
no: Slag

en: Custom
no: Sergjørt

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: About
no: Um
