Webform Content Creator (4.0.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Link
be: Спасылка

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Field type
be: Тып поля

en: Webform
be: Анкета

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Datetime
be: Дата/час
