Webform Content Creator (4.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Link
jv: Tautan

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Custom
jv: Kostum

en: Field type
jv: Jinis field

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
