Webform Content Creator (4.0.0) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
