Webform Content Creator (4.0.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Link
mr: दुवा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text
mr: अक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Field type
mr: फील्डचा प्रकार

en: Address
mr: पत्ता

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
