Webform Content Creator (4.0.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Link
ps: تړونی

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل

en: Numeric
ps: شمېريز
