Webform Content Creator (4.0.1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Default
da: Standard

en: Text
da: Tekst

en: Content type
da: Indholdstype

en: Email
da: E-mail

en: Custom
da: Tilpasset

en: Field type
da: Felttype

en: Address
da: Adresse

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Webform
da: Webformular

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Machine name
da: Internt navn

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: About
da: Om

en: Entity type
da: Entity-type

en: Uses
da: Bruger

en: Custom text
da: Tilpasset tekst

en: Numeric
da: Numerisk

en: Elements
da: Elementer

en: Entity reference
da: Entityreference

en: Webform elements
da: Webform elementer
