Webform Content Creator (4.0.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Elements
eo: Elementoj
