Webform Content Creator (4.0.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Link
hy: Հղում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Uses
hy: Օգտագործում
