Webform Content Creator (4.0.2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Link
ar: رابط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Custom
ar: مخصص

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Address
ar: العنوان

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Elements
ar: العناصر
