Webform Content Creator (4.0.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Link
bg: Линк

en: Default
bg: По подразбиране

en: Text
bg: Текст

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Address
bg: Адрес

en: Manage fields
bg: Управление на полета
