Webform Content Creator (4.0.2) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Email
bn: ইমেইল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
