Webform Content Creator (4.0.3) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Link
cy: Dolen

en: Default
cy: Diofyn

en: Text
cy: Testun

en: Custom
cy: Addasu

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Numeric
cy: Rhifol
