Webform Content Creator (4.0.3) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Link
es: Enlace

en: Default
es: Por defecto

en: Text
es: Texto

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Email
es: Correo electrónico

en: Custom
es: Personalizado

en: Field type
es: Tipo de campo

en: Address
es: Dirección

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Manage fields
es: Administrar campos

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Field mapping
es: Mapeo del campo

en: About
es: Acerca de

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: Uses
es: Usos

en: Custom text
es: Texto personalizado

en: Numeric
es: Numérico

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Elements
es: Elementos

en: Datetime
es: Fecha y hora

en: Entity reference
es: Referencia de entidad
