Webform Content Creator (4.0.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
