Webform Content Creator (4.0.3) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Link
tr: Bağlantı

en: Default
tr: Varsayılan

en: Text
tr: Metin

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Email
tr: E-posta

en: Custom
tr: Özel

en: Field type
tr: Alan tipi

en: Address
tr: Adres

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Manage fields
tr: Alanları yönet

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Uses
tr: Kullanım

en: Custom text
tr: Özel metin

en: Numeric
tr: Sayısal

en: Elements
tr: Öğeler

en: Datetime
tr: Tarih/Saat

en: Entity reference
tr: Varlık referansı
