Webform Content Creator (4.0.3) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Address
ug: ئادرېس

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
