Webform Content Creator (4.0.5) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: About
br: Diwar-benn
