Webform Content Creator (4.0.5) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Link
is: Hlekkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Text
is: Texti

en: ID
is: Kenni

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Email
is: Netfang

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Address
is: Heimilisfang

en: About
is: Um
