Webform Content Creator (4.0.6) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Text
et: Tekst

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Custom
et: Kohandatud

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Address
et: Aadress

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Webform
et: Veebivorm

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Uses
et: Kasutab

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Numeric
et: Numbriline

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Elements
et: Elemendid

en: Entity reference
et: Olemi viide

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp
