Webform Content Creator (4.0.6) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Link
lv: Saite

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text
lv: Teksts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Address
lv: Adrese

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Webform
lv: Webforma

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Uses
lv: Lieto

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Browse available tokens
lv: Pārlūkot pieejamos marķierus
