Webform Content Creator (4.0.7) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Text
bs: Tekst

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Field type
bs: Tip polja

en: Address
bs: Adresa

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Numeric
bs: Numerički
