Webform Content Creator (4.0.7) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text
el: Κείμενο

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Custom text
el: Προσαρμοσμένο κείμενο

en: Numeric
el: Αριθμητικά

en: Datetime
el: Ημερομηνία και Ώρα

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας

en: Target entity type
el: Τύπος οντότητας προορισμού
