Webform Content Creator (4.0.7) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Address
my: လိပ်စာ

en: About
my: အကြောင်း
