Webform Content Creator (4.0.7) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Link
sk: Odkaz

en: Default
sk: Predvolené

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Custom
sk: Vlastná

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Address
sk: Adresa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Webform
sk: Webformulár

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Uses
sk: Používa

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Numeric
sk: Číselný

en: Datetime
sk: Dátum a čas

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity
