Webform Content Creator (4.0.7) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Link
ur: ربط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
