Webform Content Creator (4.0.8) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Link
ku: بەستەر

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Field type
ku: جۆری خانە

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
