Webform Content Creator (4.0.8) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
