Webform Content Creator (4.0.8) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Link
ne: लिङ्क

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका
