Webform Content Creator (4.0.8) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Link
te: లింకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Field type
te: ఫీల్డ్ రకం

en: Address
te: చిరునామా

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
