Webform Counter (2.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Webform
da: Webformular

en: Singular form
da: Entalsform

en: Plural form
da: Flertalsform

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
da: Tekst der skal bruges som flertalsform, @count erstattes med værdien.

en: First plural form | @count. plural form
da[0]: Første flertalsform
da[1]: @count flertalsform

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
da: Tekst der skal bruges til denne variant, @count erstattes med værdien.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
da: Tekst der skal bruges som entalsform, @count erstattes med værdien.
