Webform Counter (2.0.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Webform
lv: Webforma

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts, ko lietot daudzskaitļa formai. @count tiks aizstāts ar vērtību.

en: First plural form | @count. plural form
lv[0]: @count. daudzskaitļa forma
lv[1]: @count. daudzskaitļa forma
lv[2]: @count. daudzskaitļa forma

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts, ko lietot šim varientam. @count tiks aizstāts ar vērtību.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts, ko lietot vienskaitļa formai. @count tiks aizstāts ar vērtību.
