Webform Counter (2.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Singular form
fr: Singulier

en: Plural form
fr: Forme plurielle

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
fr: Texte à utiliser pour la formation du pluriel, @count sera remplacé par la valeur.

en: First plural form | @count. plural form
fr[0]: Première forme plurielle
fr[1]: @count. forme plurielle

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
fr: Texte à utiliser pour cette variante, @count sera remplacé par la valeur.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
fr: Texte à utiliser pour le singulier, @count sera remplacé par la valeur.
