Webform Counter (2.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Webform
nl: Formulier

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
nl: Bij meervoudsvorm te gebruiken tekst, @count zal door de waarde vervangen worden.

en: First plural form | @count. plural form
nl[0]: Eerste meervoudsvorm
nl[1]: @count. meervoudsvorm

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
nl: Tekst gebruikt voor deze variant, @count wordt vervangen door de waarde.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
nl: Tekst gebruikt voor het enkelvoud, @count wordt vervangen door de waarde.
