Webform Counter (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Singular form
ro: Formă de singular

en: Plural form
ro: Formă de plural

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
ro: Textul folosit pentru forma de plural, @count va fi înlocuit cu valoarea.

en: First plural form | @count. plural form
ro[0]: Prima formă de plural
ro[1]: @count. forme de plural

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
ro: Textul folosit pentru această variantă, @count va fi înlocuit cu valoarea.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
ro: Textul folosit pentru forma singulară, @count va fi înlocuit cu valoarea.
