Webform Counter (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Singular form
es: Forma singular

en: Plural form
es: Forma plural

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
es: Texto a utilizar para la forma plural, @count será reemplazado por el valor.

en: First plural form | @count. plural form
es[0]: Primera forma plural
es[1]: @count. formas plurales

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
es: Texto para utilizar en esta variante, @count será reemplazado con este valor.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
es: Texto para utilizar en este formulario singular, @count será reemplazado con este valor.
